Kontakty

Ordinační hodiny: Denně od 7 00-12 00 hodin,  od 12 00- 14 30 hodin, pouze objednaní pacienti. V případě potřeby, nebo předoperačních vyšetření prosíme nejdříve zavolejte, abychom určili čas mimořádné návštěvy.

Telefonické  konzultace: K objednání či jiným požadavkům volejte prosím:  Pondělí od 8 00 do  16 00 hodin, úterý až pátek od 8 00 do 14 00 hodin.  O víkendech se telefony nezvedají.

Nové pacienty přijímáme pouze na lékařská doporučení. Pokud jste odesláni lékařem k celkovému kardiologickému vyšetření či k zátěžovému vyšetření, přijďte prosím osobně (či v zastoupení rodinného příslušníka). Potřebujeme Vám předat pokyny, informace a žádanky. Na objednání Vám doporučujeme chodit po 12 hodině každý den do 14 hodin,  v pondělí do 16 hodin. V dopoledních hodinách můžete déle čekat.  Ostatní vyšetření: tlakovou či EKG-monitoraci, echokardiografii či polysomnografii je možno objednat telefonicky (vždy se svého lékaře konkrétně zeptejte, nač Vás objednává).  Pacienty ze vzdálenějších míst upozorňujeme na to, že kompletní kardiologické vyšetření obnáší často více návštěv v ambulancích

V případě objednávání léků  prosím nadiktujte nebo napište: Jméno a příjmení, rok narození a název léku včetně dávkování a gramáže.

Vzhledem k značné vytíženosti ambulance,  kdy se nemusíte ihned dovolat, Vás moc prosíme přednostně o e-mailovou komunikaci. Děkujeme  za pochopení 

Privátní kardiologická ambulance
MUDr. Věra Bartůňková
Smetanova 57
337 01 Rokycany 

Tel.: +420 371 585 366,+420 371 430 244
E-mail: ambulance@kardio-rokycany.cz
Web: www.kardio-rokycany.cz

Umístění ordinace a parkoviště
Redakční systém, kódování a design: Radek Šimko | Logo: Karel Florián | Administrace | ♥